ÜRETİMİMİZİ YERİNDE GÖRÜN.
FABRİKAMIZI ZİYARET EDİN.

Ovaeymir Mahallesi 39. Sokak No:4
Efeler AYDIN, PK 09020

BİLGİLENDİRME

SIKÇA SORULAN SORULAR

Kredi Kartı, banka hesap kartı, banka Havalesi, EFT’dir.

Havale/EFT işlemini gerçekleştirmek için; TR57 0006 7010 0000 0069 7659 34 Yapıkredi Bankası Aydın Şubesi Kutlay Turizm Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi adına,siparişinin toplam tutarını işlem açıklaması alanına sipariş numaranızı yazarak transferi gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Sipariş tutarı ile örtüşmeyen havale ödemeleri sipariş iptal edilerek geri gönderilecektir. Yanlış IBAN numarasına yapılan havale ödemelerinde Sopho sorumlu değildir.

Satın almak istediğiniz ürünü bulduktan sonra seçerek sepete at butonunu kullanın. Sonrasında sepetinize giderek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Teslimat türünü seçtikten sonra doğru adres bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir. Devamında ödeme butonuna tıklayarak ödeme tipini seçerek ve onaylamanız gerekmektedir.

Üyeliğinize ait şifrenize; güvenlik sistemimiz dolayısıyla ulaşmamız mümkün değildir. Şifrenizi unutmanız durumunda; “şifremi unuttum” linkinden e-posta adresine yeni bir şifre gönderilmesini talep edebilirsiniz.

Teslim almadan önce ürün ve paketi kontrol etmelisiniz. Üründe mevcut olan hasar için tutanak tutmalı ve kargo yetkilisine imzalatmalısınız. Hasarlı kargo paketlerini teslim almamalısınız.

Kişisel bilgileriniz 3. şahıslar ve firmalar ile paylaşılmamaktadır. Sizi daha iyi tanıyabilmek ve güvenliğiniz için yaptığınız alışverişler ve görüşmeler kayıt altına alınmaktadır.

LÜTFEN BİLGİLERİ EKSİKSİZ DOLDURUN

SORU SORUN