BİZ KİMİZ ?

NE İŞ YAPARIZ ?

Lezzet; ustalık, deneyim, marifet ister. Biz sizin için bu işi hakkıyla yapıyoruz. Dünya mutfağının çeşitli ve farklı tatlarını, Uzak Doğu’dan Avrupa’ya, Afrika’dan Amerika’ya tüm lezzetleri kültürlerin buluşma noktası SOPHO'da buluşturuyor ve sizlerin sofrasına getiriyoruz.

Otel, Restaurant, Cafe ve Catering Firmaları için;

Mutfak prensiplerine bağlı olarak şeflerimiz ve mühendislerimizin ortak çalışmaları ile üretilmiş, gelişmiş teknolojik testler sayesinde optimum karakteristik özellikleri standardize edilmiş ve hijyenik yöntemler ile pastörize olarak ambalajlandıktan sonra sterilizasyon sürecine tabii tutulup lezzet, kalite, doğallık, doku ve ömür gibi özellikleri sabitlenmiş yerel çorbalar, farklı ülke mutfaklarının çorbaları, ambalajlı hazır yemekler, özel yemek sosları, salata sosları, soğuk sandviç sosları, kırmızı ve beyaz et marinasyonları, biber sosları, kahvaltılık ürünler ve sürülebilir ürünler ile Otel, restaurant, cafe ve catering firmalarının maliyetlerini arttırmadan kalitelerini arttırıp standardize olmaları sağlanır.

İşletmenin tüketim analizi ve şekillendirmesi sonucunda yapılan ambalajlama ile gereksiz tüketim, atık, sebze ve işleme maliyetleri azaltılır.

Şefler için;

“Aşçılar mutluluk tasarlar ve rüyaları satarlar…”

Fabrikamızda bu sözden yola çıkarak geliştirdiğimiz proje ile aşçılarımızın ellerinde olan lezzet sırlarını kendi markaları ve öz tatları ile beğenenleri ile buluşturmalarına yardımcı oluyoruz.

Şefin fabrikasında şefin reçetesini dünyada kimsenin mahrum kalmaması için analiz ediyoruz, beraberce hazırlıyoruz, hijyenik şartlarda üretip ambalajlıyoruz ve en sonunda şefin o enfes lezzetini sterilize ederek uzun ömürlü kılıyoruz.

Her zaman en güzel eserini kendi imzası ve markası ile sunabilen şefler için biz sınırlandırmalar yapmıyoruz.

Şirketler için;

Firma ve kurumlarınız için özel olarak üretilmiş, tüm süreci şeffaflıkla gözler önüne serilmiş, doğal, katkı maddesi içermeyen, hijyenik, lezzetli ve sterilize edilmiş küçük hediyeler üretiyoruz ve bu ürünleri firmanızın etiketi altında en şık şekilde partnerlerinize sunmanızı sağlıyoruz.

Unutmayın ki herkes yediği güzel bir yiyeceği hatırlar ve unutmayın ki özel olmak her zaman güzeldir.

Kurumlar için;

Bir kurum en büyük gücünü ait olduğu yöreden alır. Yöresel gıda ürünleri en güzel tadında ancak en doğru yöntemler ile üretilirse kalır.

Fabrikanızda yöreye ve geleneğe uygun olarak ürettiğimiz ürünleri adınız ve imzanız altında hediye veya pazarlama için kaliteli, lezzetli, standardize ve sterilize üretmek için size söz veriyoruz.

İnovatif Girişimciler için;

Teknolojimizi, laboratuvarımızı, mühendislerimizi, makinelerimizi, aşçılarımızı ve şeflerimizi her zaman sizinle paylaşmak istiyoruz.

Hiçbir sorun ve zahmet ile sizleri uğraştırmıyoruz ve keyifli kısımları size bırakıyoruz.

Planlarınızı gerçekleştirmek için, tariflerinizi hijyenik, teknolojik ve standardize şekilde üretip sterilize şekilde dünyaya yaymak için gerekli olan imkanları size sunuyoruz ve doğal, lezzetli, uzun ömürlü ve steril ürünlerinizin üzerine sizin için markanızı yerleştiriyoruz. Siz dünya için üretin, biz sizin için üretelim.

SATIŞ NOKTALARIMIZLA

İletişime Geçin

Size en yakın bayimiz ile tanışın

SAPORİ GOURMET

Adres: Ortabayır Mahallesi Çakmak Caddesi Zigana Sokak No:10/1B 34413 Gültepe / Kağıthane / İstanbul 34413
Telefon: +90 (212) 279 52 97
Telefon: +90 (212) 279 07 17
Faks: +90 212 284 38 49
E-Mail: info@saporigida.com
Web Site: www.saporigida.com/

ATA GIDA

Adres: Cumuriyet Mahallesi 1161 Sokak No:5 09270 Yenihisar / Aydin
Telefon: +90 (256) 811 23 45
Mobil: +90 (545) 282 44 32
Mobil: +90 (545) ATA GIDA
E-Mail: atagida@didimatagida.com
Web Site: www.didimatagida.com/

AKYOL TİCARET

Adres: Bağcılar Mahallesi Yenihal Caddesi Toptancılar Sitesi D:4 D-10 A3 Bağlar / Diyarbakır
Mobil: 0(542) 201 90 21
E-Mail:
Web Site:

ITALIANA FABBRICA

Adres: Ata Mahallesi Afrodisias Bulvarı No:22/21 Efeler/Aydın
Mobil: 0(532) 240 55 00
E-Mail: halil@italianafabbrica.com
Web Site: www.italianafabbrica.com/